اخبار مرکز : کسب بالاترین امتیاز ارزشیابی در بین مراکز همتراز در حوزه گوارش و کبد در سطح کشور

 | تاریخ ارسال: 1399/11/15 | 

کسب بالاترین امتیاز ارزشیابی در بین مراکز همتراز در حوزه گوارش و کبد در سطح کشور

بر اساس نتایج ارزشیابی فعالیت های پژوهشی مراکز تحقیقات دانشگاههای علوم پزشکی کشور که در دی ماه  ۱۳۹۹ توسط معاونت تحقیقات و فن آوری وزارت بهداشت منتشر شد، مرکز تحقیقات گوارش و کبد گلستان در بین ۲۷۱ مرکز تحقیقاتی همتراز (مراکز بالینی فاقد بودجه مستقل با فعالیت بیش از ۵ سال)، بعد از مراکزی از دانشگاههای علوم پزشکی مشهد، تهران، اصفهان، تبریز، اهواز و شهید بهشتی، رتبه ۱۹ را کسب نمود.
نتایج این ارزشیابی همچنین نشان داد که مرکز تحقیقات گوارش و کبد گلستان موفق شد بالاترین امتیاز ارزشیابی را در بین مراکز تحقیقاتی همتراز در حوزه گوارش و کبد در سطح کشور کسب نماید. برخی دیگر از مراکز تحقیقات همتراز در حوزه گوارش و کبد که در گروه مورد ارزشیابی قرار گرفتند، شامل مرکز سرطانهای گوارش و کبد تهران (رتبه ۲۷)، مرکز گوارش و کبد گیلان (رتبه ۳۰)، مرکز گوارش و کبد بقیه الله (رتبه ۳۲)، مرکز گوارش و کبد شیراز (رتبه ۶۲)، مرکز گوارش و کبد علوم پزشکی ایران (رتبه ۷۳)، مرکز گوارش و کبد کردستان (رتبه ۱۱۶) و مرکز گوارش و کبد مازندران (رتبه ۱۷۷).
بدینوسیله ضمن تبریک این موفقیت به همه پژوهشگران و اعضای محترم هیئت علمی مرکز، از زحمات و تلاش های همه همکاران و اساتید محترم صمیمانه قدردانی نموده و امیدواریم در آینده نیز شاهد ادامه پیشرفت و ارتقای عملکرد علمی و پژوهشی مرکز باشیم.

 

رتبه بندی مراکز تحقیقات علوم پزشکی کشور در سال ۱۳۹۸

 
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 171 بار   |   دفعات چاپ: 32 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرکلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز تحقیقات گوارش و کبد گلستان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2022 All Rights Reserved | Golestan Research Center of Gastroenterology & Hepatology

Designed & Developed by : Yektaweb